Bine ati venit pe Winter Anime,un forum cu tematica iernii,unde va asteapta jocuri,distractie si multe altele!

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

~*~Bleach!~*~

In jos 
AutorMesaj
Anna
Admin

MesajSubiect: ~*~Bleach!~*~   Mar Mar 24, 2009 8:03 pm

mie imi place doar de Inoue
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Inoue
Admin

MesajSubiect: Re: ~*~Bleach!~*~   Mar Mar 24, 2009 8:04 pm

Inoue si Kurosacky fac un cuplu draguts...doar ca eu cred ca se plac dar nu si-o recunosc Laughing
Sus In jos
Ann
Anime new member

MesajSubiect: Re: ~*~Bleach!~*~   Mar Mar 24, 2009 9:33 pm

nu ma uit prea mult la el,dar si mie imi place de Inoue.
Sus In jos
Yuuki Cross
V.I.P.
V.I.P.

MesajSubiect: Re: ~*~Bleach!~*~   Mier Mar 25, 2009 11:37 pm

Mie imi place foarte mult Bleach, e in topul meu bineinteles pe primul loc sa nu mai vorbesc de Byakuya, imi place cum lupta si mai ales atacul sau Senbonzakura I love you,dar pe de alta parte imi place si Yoruichi, mai ales ca ma aseman cu ea la personalitate cat si la aspectul fizic putin...adica cel mai des umblu cu parul in coada si am un 'hobby' ca mereu sa lovesc cu picioarele...la viteza nu fug chiar asa dar sunt cea mai rapida din clasa.
Sus In jos
Yume
V.I.P.
V.I.P.

MesajSubiect: Re: ~*~Bleach!~*~   Mier Apr 08, 2009 2:53 pm

Eu ador Bleach...e pe primu' loc si la mine....imi place mult de Ichigo, e foarte hotarat, ar da orice sa`si apere prietenii, pe de alta parte imi place de Rukia..dintre fete, se aseamana cu mine intr`un fel...si Yoruichi evident, ma aseaman mult cu ea la personalitate, si crede`ma Yoruichi..'hobby-ul' tau e si al meu..de cand eram mica...cel mai des lovesc cu picioarele Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: ~*~Bleach!~*~   

Sus In jos

~*~Bleach!~*~
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Winter Anime :: ~Anime-uri~ :: Anime-
Mergi direct la: