Bine ati venit pe Winter Anime,un forum cu tematica iernii,unde va asteapta jocuri,distractie si multe altele!

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Pareri ale membrilor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Inoue
Admin

MesajSubiect: Pareri ale membrilor   Mar Mar 24, 2009 7:53 pm

Eu sunt membru si spu ca forumul este grozav,vor veni membrii putin cate putin,dar un forum anime se umple in cateva clipe! Wink
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Anna
Admin

MesajSubiect: Re: Pareri ale membrilor   Mar Mar 24, 2009 7:56 pm

Multumec de parere Inoue Very Happy

Ultima editare efectuata de catre Nemu in Mar Iul 14, 2009 4:00 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Yume
V.I.P.
V.I.P.

MesajSubiect: Re: Pareri ale membrilor   Mier Apr 08, 2009 2:38 pm

ei bine nu stiu chiar ce sa zic dat fiind faptu' ca acuma numa' m`am inregistrat..dar forumu' mi se pare chiar dragut...Very Happy..sunt sigura ca il vei mai imbunatati pe parcurs...
Sus In jos
Luchia_Coco
Anime new member

MesajSubiect: Re: Pareri ale membrilor   Lun Iul 13, 2009 9:25 pm

pai,forumul e dragut..dar puneti si alte culori..e cam inchisa culoarea si nu prea e veselie din cuza asta..puteti macar pune fucsia si cu violet deschis..si ca imagine de fundal puneti imagini anime..daca aveti nevoie,eu am program google sa va gasesc poze de orice fel in toate culorile!!
Sus In jos
Yuuki Cross
V.I.P.
V.I.P.

MesajSubiect: Re: Pareri ale membrilor   Lun Iul 13, 2009 10:46 pm

Multumim de parere ne bucuram ca iti place ^^ insa restul puteai zice la sugestii, momentan tema presupun ca este ok,nu avem nevoie da' atunci cand o sa o schimbam si esti disponibila te anuntam ^^"
Sus In jos
magic-girl
Anime new member

MesajSubiect: Re: Pareri ale membrilor   Joi Iun 21, 2012 8:44 pm

Imi place,e frumos.Chiar de m-am inregistrat tocmai azi,imi place,dar daca e un forum cu tematica iernii ar cam trebui sa fie ceva,nu stiu,o amestecatura intre culori de acum si culorile gri si alb,totusi sa se vada cea e un forum cu tematica iernii.Dar in rest e super!^.^
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Pareri ale membrilor   

Sus In jos

Pareri ale membrilor
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Winter Anime :: ~Pareri~ :: Parerile membrilor-
Mergi direct la: