Bine ati venit pe Winter Anime,un forum cu tematica iernii,unde va asteapta jocuri,distractie si multe altele!

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

~Oraculul Meu~

In jos 
AutorMesaj
Hinamori
V.I.P.
V.I.P.

MesajSubiect: ~Oraculul Meu~   Vin Apr 24, 2009 11:44 pm

Aham deci sa incepem intrebarile:X:X
1.Numele vostru
2.Ani vostri logic
3.Mania vostra?(sper ca stiti ce inseamna : ) ) )
4.Culorile preferate si spuneti si de ce va plac
5.Animalele preferate face o impartire cele din imprejurimi exemplu:caine,pisica.... si cele din paduri jungle ect. exemplu:leu,lup......
6.Va place sa va distrati?Daca da cum va distrati voi?(sper ca no sa imi spuneti ca daca bati cu un ciocan in pamant asta e distractia : ) ) ) ) ))
7.Ce muzica asculti?
8.Cat de des iesi cu priteni?Si cand iesi ce faci cu ei?
9.Iti place sa mergi in baruri,dicoteci si altele?
10.Materi preferate?
11.Lucruri,filme sau altele care vau inspaimanttat enorm de mult and lucruri filme care vau amuzat super tare si lucruri,fime care vau facut sa varsati lacrimi
12.Cartile preferate cele care vau placut cel mai mult cand leati citit
13.Prieteni cei mai buni and dusmani cei mai de temut
14.O parere generala despre mine?si nu ma mejatitispuneti toti ce va place ce nu va place la mine poate reusesc si eu in 20 de ani sa ma schimb : ) ) )
15.Aveti animel de casa daca da completati fisa urmatoare nume: varsta: comportament
16.Mancaruri preferaTE and mancaruri care le detestati
17.Lucruri pe care nu le puteti suporta
18.Alegeti dintre umatoarele cuvinte a)spontanitate
b)interes
c)amuzant
d)superficial
e)fite
19.Daaca ati vrea sa schimbati ceva la mine ce ar fi?
20.Trupele preferate
21.Cataretele si catareti preferati
22.Stilul vostru proriu
23.Starea de spirit care va evidentiaza cel mai bine
24.Descrietima intr-un cuvant si descrieti-va intr-un cuvant
25.Cel mai amuzant lucru care vi sa intamplat
26.Cel mai dramatic lucru care vi sa intamplat
27.Si cel mai trist lucru care vi sa intamplat
28.Alegeti dintre urmatoarele animeuri:
a)Chrono Crusdate
b)Elfen Lied
c)Vampire Knight
d)Blood+
e)Kyoro Chan : ) ) ) ) ) )) )
29.Care melodia vi sa parut cea mai prost cantata sau cea cu cel mai prost videoclip?
30.Aveti vreun scop in general?
31.Lumina sau intunerica daca lumina de ce si daca intuneric tot de ce?
32.Culori inchise sau deschise si aici tre sa argumentati de ce aia si nu aia
33.Vreun emoticon preferat?
34.Deci infidelitate intr-un cuvant:ai fost inselat?sau ai fost inselat ca deobicei tre sa argumentati
35.Dragoste adeavarata sau doar o aventura(argumetati desigur oricum nu aveti sa spuneti prea multe deoarece voi sunteti inca mult oprea mici iauzi de parac eu nu sunt : )) ) )
36.Florile preferata si sa nu uitati sa argumentati
37.Rochite sau pantaloni?argumanteaza ca deobicei
38.Adevar sau doar o m inciuna argumeateaza desigur
39.Pix sau stilou(argumnteaza poate vi se pare prea stupida intrebarea dar mie imi spune multe)
40.Va placut oracolul argumenteaza mai da scrie mai mult la asta nu doar un simplu da
41.Sa nu uitam un emoticon de ramas bun
42.Un salut de ramas bun
43.Si scrietiva numele cu culoarea vastra preferata ca un fel de semnatura dar sa vil scriegti pe cel adevarat

Ehh asta afost stiu si eu cam scurt nu credeti?
am sa revin cu forte noi:X:Xsi alte intrebari desigur deci sa mai treceti peaici dar nu cat de curand deorece cred ca o sas mai dureze mai mult dd cateva luni pana o sa mai postez intrebari peaici doar nu imi las oracolul necompletat nup?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Yuuki Cross
V.I.P.
V.I.P.

MesajSubiect: Re: ~Oraculul Meu~   Sam Apr 25, 2009 1:09 am

1.Numele vostru
Mai bene dau prenumele adica Lorena
2.Ani vostri logic
14
daca te referi la mînie oo da atunci stiu go goo! Pey sa ma iau la cearta cu descreerati si sa dau in colegamea mno is mai multe : ))
Mooov - exprima relaxare,liniste ador culoarea
Albastru- la fel liniste,relaxare
Verde - aduce aminte de natura :X
Galben - imi aduce aminte de ceva special:X
5.Animalele preferate face o impartire cele din imprejurimi exemplu:caine,pisica.... si cele din paduri jungle ect. exemplu:leu,lup......
Aleqa domestice:
-mîţa
-cainele
-iepurii (mai ales ai' albi :X)

Salbatice:
-Pantera
-Tigru' alb
-Puma
-Jagoar
-Gheopard
-Leu
-Caprioara xD
-mîţă salbatica

Mda,in general felinele

6.Va place sa va distrati?Daca da cum va distrati voi?(sper ca no sa imi spuneti ca daca bati cu un ciocan in pamant asta e distractia : ) ) ) ) ))

Glumesti ? cum sa nu te distrezi teamuza sunetu' ala glumesc pey eu una cel mai des ma distrez cu prietenii (mai degraba cu my bestt friend da' si aia care nu chiar is asa de buni prieteni),sa ma sui prin copaci sau sa fug oo da si sa joc football sau sa alerg hehe si sa ascult muzica ROCK ON!!
7.Ce muzica asculti?
Depinde destul de des Oppeningu' de la Bleach,Evanescene,Linkin Park etc. etc.
Nu chiar as putea zice ca ies zilnic asea pe 'indelete' : )) glumesc : P pai de obicei ies in week-end da' si in zilele cand merg la scoala dupa-masa,poi depinde merm pe la vreun suc,mai povestim ne zugrumam : )),mda cam dam unii in altii azi maine venim acasa pachet prin posta xD
Nu,mai bene oi sta eu locului acasa ca de ma duc la disco vin cu capu' spart pe jumate
10.Materi preferate?
Romana(partea cu literatura),Sportu' ,desen,franceza,bio,geogra cam atat...
11.Lucruri,filme sau altele care vau inspaimanttat enorm de mult and lucruri filme care vau amuzat super tare si lucruri,fime care vau facut sa varsati lacrimi
Asa...de ala care mor bagat in sperieti ><":
-Exorcismu' poate uneori documentarele de pe discovery cu Fenomene stranii (no ca am uitat sa ma uit bene ca acu' imi aduc aminte xD)
Acu' care m-au amuzat la culme:
-filmele de comedie sau cand il mai scoate profa de franca pe vreun idiot la tabla de n ustie sa faca "q" de mana ) ce tont sa mor eu si apoi mai face si un "q" cat juma' din tabla apoi un a dupa el de tre sa te uiti cu lupa : ) ),si patenile de la scoala (se poate fara?)
Iar acu' ălea care m-au facut sa plang...
-Hmm,nu chiar plang ....
-Misterele Pamantului si ale Universului,cele ale lui Jules Verne,cu Harry Potter

Pai,la prieteni cei mai bun sunt:
-soramea [aka Zoey] :X
-Sinistra [puiu' nost sa nu-l uitam: ) )]
-Roxy
-Tina [ Tynipic] : ) )
-Deny [ Denay] : ) )

14.O parere generala despre mine?si nu ma mejatitispuneti toti ce va place ce nu va place la mine poate reusesc si eu in 20 de ani sa ma schimb : ) ) )
ce imi place: ca esti de treaba,amuzanta,crazy : ) ) etc. etc. in rest nu am nimic care sa nu-mi placa
15.Aveti animel de casa daca da completati fisa urmatoare nume: varsta: comportament
Mda, am...pey dau exemplu de my cat

Nume: Zuzu [de la laptele Zuzu : P mda,mere si cu mine ca is zuza ]
Varsta: 1 anisor ...
Comportament: Ma bate la cap zilnic,nu mai tace numa imi schiorloaie in cap [ ma cam enervez iute],dar e super il ador:X ma joc cu el zilnic si ne intelegem foarte bine daca ii zic ceva cam imi ia in considerare ceea ce ii zic [ mno,acu' nu ii zic sa faca curat sau stiu eu ce stiti la ce ma refer : ))]

Mancare favorita:
1. Lapteee :X
2.Ton
2. Lapte cu cereale : P
3.Piure de cartofi cu piept de pui [ nu ma omori Sini ca nu pe tine te manc]
4.Pizza
5.Hamburger :X
6.Hot-Dog [ caine' cald : ))]
7.Supa de pui
8.Briose de mure :X si ciocolata :X
9.etc.

Din alea care le detest:

-Spanacu [hate it!]
-Brocoli [ la fel]
-Ciorba de burta ><"
-Omleta
-pestele cu oase xD
-etc.

-sa ma pistoneze la cap unele persoane,sa nu ma lase sa fac ceea ce je vrea! sa nu ma lase sa dorm cat am chef,tezele unice!Matematica!!Tehnologia!!sa pierd vreun episod din Bleach chiar daca l-am vazut de 50 de ori,sa nu imi iasa ceea ce vreau sa fac calmumea,sa nu mi se blocheze PS-ul cand lucru ceva in el ca vine dracu' pe pamant,sa imi comenteze careva,sa vorbeasca cineva intru'una,sa merg la scoala xD si mai ales la medi,sa fie luni > : P si jooi! X( xD -.-" sa gatesca maicamea ceea ce nu imi place.Sa ma enerveze careva cand stau la PC ,sa mi s epuna 5000 de intrebari fara rost ~~" etc.
18.Alegeti dintre umatoarele cuvinte a
)spontanitate
b)interes
c)amuzant
d)superficial
Mda, mi se potrivesc toate destul de des sa nu mai vorbesc de superficialitate xD mai ales la scoala ohoo
Poi,sincer nu as schimba nimic...
20.Trupele preferate
Evanescene,On/Off,Linkin Park,Avril Lavigne, poate ca oleaca si Lady Gaga etc.
-Avril Lavigne
-Evanscene
-Roxette : ))
-Ayumi Hamasaki etc.
22.Stilul vostru proriu
-cam zapacita,luda,aiurita mai mereu cu capu' prin nori
-mda, cred ca prietenoasa sau crazy
- sunt multe...dar de obicei cand cad des si inca sa vezi cum : )) in fine asta numai cand nu sunt atenta
-sa dau tez ala mate >.> si altele dar asta nu suport ><"
- pff,cam multe prefer sa nu le spun...
a)Chrono Crusdate
c)Vampire Knight
29.Care melodia vi sa parut cea mai prost cantata sau cea cu cel mai prost videoclip?
-Nu chiar le retin dau peste multe,cred ca alea pe care le canta Fernando din Caransebes in fine ma distreaza de ma soarg dar daca te gandesti pe indelete : ))
Deocamdata je nu stie...
31.Lumina sau intuneric daca lumina de ce si daca intuneric tot de ce?
Ambele,in fine eu una aleg intuneric [ nu is Emo]dar aleg intunericul ptr. faptul ca ador plimbarile nocturne ca este liniste si pace si ca ador luna :X
Eh,pai ambele dar cred ca aleg eu pe cele deschise poate ca ma prind mai bine...dar si cele inchise da' tot ramane alea deschise : P
Poi, nu chiar am cam asta ~ : > : )) pe mess sau asta > : )
34.Deci infidelitate intr-un cuvant:ai fost inselat?sau ai fost inselat ca deobicei tre sa argumentati
-Nu de prieten ca nu am asa ceva poate ca de prietene in sens ca mereu promit sa faca un lucru dar apoi se fac ca 'ploua',dar neah ca si-au mancat omenia in faţa mea
35.Dragoste adeavarata sau doar o aventura(argumetati desigur oricum nu aveti sa spuneti prea multe deoarece voi sunteti inca mult oprea mici iauzi de parac eu nu sunt : )) ) )
Prefer sa raman solo,mai bine pe cont propiu >.>
Trandafirii mov - ca au culoarea mea favorita,dar imi plac si cei rosii,roz,portocalii,galbeni,albi si albastrii chiar daca nu sunt naturali, si imi plac trandafirii pentru ca au un miros splendid si sunt atat de superi dar pe de alta parte si 'tradatori' : )) pentru faptu' ca au spini : )) apoi imi mai plac Crinii-imi aduce aminte de ceva :X si liliecii -super miros si lacramioarele - tot la fel si buruienele : )) glumesc
Pantaloni-poate pentru faptul ca sunt mai 'baietoasa' si ca ma catar pe stiu eu unde
ADEVAR!- mai bine aflu adevarul de la acea persoana decat sa-l aflu singura nu suport minciunile ><" cum se zice "Minciuna are picioare scurte".Pe scurt adevarul iese mai mereu la iveala so...
39.Pix sau stilou(argumnteaza poate vi se pare prea stupida intrebarea dar mie imi spune multe)
Pix-scriu mai iute >.> nu mai sunt pe clasa I sa invat sa folosesc o 'unealta' de scris : ))
40.Va placut oracolul argumenteaza mai da scrie mai mult la asta nu doar un simplu da
Sigur, ai avut niste intrebari beton : ))
:* >;D<
42.Un salut de ramas bun
Chios! : )) Zbye-zbye
43.Si scrietiva numele cu culoarea vastra preferata ca un fel de semnatura dar sa vil scriegti pe cel adevarat

Lore
Sus In jos
Hinamori
V.I.P.
V.I.P.

MesajSubiect: Re: ~Oraculul Meu~   Sam Apr 25, 2009 9:50 am

Waaa Yoru-chan mercy ca ai completat si inca mult bravo:X:X:X:*:*:*:
Sus In jos
Andy Andain
V.I.P.
V.I.P.

MesajSubiect: Re: ~Oraculul Meu~   Sam Apr 25, 2009 11:05 am

Hai ca vin si eu pe aici:X:X

1.Numele vostru
Well,Adrian ><
2.Ani vostri logic
15
Ma gandesc intruna la tine ><
1.Mov-pentru ca e o culoare super pentru masini:X
2.Albastru-pentru ca asa mis si ochii
3.Rosu+Negru-imi place combinatia:X
4.Roz-imi plac hainele roz=))
5.Negru-imi place intunericu=))
Domestice:
Pisica,Cainele

Salbatice:
Leu,Lup,Pisica salbatica
Sincer imi place mult sa ma distrez,eu ma distrez cu varumeu,cu unchiu meu,cu surorile mele si mai ales cu tine:X:X
7.Ce muzica asculti?
Ooo..prea multe genuri >< Pop,house,electro si ROCK!!
Nu ies prea des cu ei....Cand ies cu ei merem la fotbal:X
Yep
10.Materi preferate?
Mate,pentru ca avem un prof de treaba,Engleza si Biologie
Un lucru care mo inspaimantat rau e cand mam dus intro noapte la baie si bunumeu era in bucatarie,mam speriat de moarte,apoi film de care mo ingrozit erau multe=))numi amintesc toate titlurile
Apoi comedie,cel mai mult am ras la Academia de Politie si la Ace Ventura=))
Niciuna=))nu chair citesc,da imi plac cartile de joc:X
cei mai buni:Bele,coleg de clasa,David,la fel,Raul si Ionut iara colegi de clasa=))si sa nu uit de surorile mele si de tine:X:X
Imi place totu la tine:X:X:Xesti asa de sweet!!imi vine sa te pap:X:X
Pai..am 2 pisici=)) Varsta prima are 3 ani si cealalta 2
Cemi place:
Pizza,hamburger,snitele:X,cartofi prajiti,hot-dog
Ce numi place:
Pateuri si pulpe de pui=))
Cand nu ma asculta surorile mele si ca stai asa departe de mene
18.Alegeti dintre umatoarele cuvinte a)spontanitate
b)interes
c)amuzant
d)superficial
e)fite
pai...a,b si c da eu is cateodata si prea serios ><
Nimica nu vreau sa schimb la tine,***** asa cum esti:X:X
20.Trupele preferate
Ohoo..cam multe ><
1.Within Temptation
2.Linkin Park
3.ATB
4.The Veronicas
5.Tatu
6.Andain
7.Modern Talking
8.Europe
9.Maroon 5
10.Metallica
1.Evanescence
2.Cascada
3.Mavie Marcos(Andain)
4.Van Halen
5.Benny Benassi
22.Stilul vostru proriu
rockerist
crazy,ma refer dupa tine,si aerian=))
Dulce:X:X,eu?pai aerian=))
so urcat un gandac cu milione de picioare pe mene si mam speriat ca naiba sa nu ma mance=))
am incercat sa fac odata ceva scamatorie in curte si am picat pe stomac ><
ca am pierdut un serial de la tv:((
a)Chrono Crusdate
b)Elfen Lied
c)Vampire Knight
d)Blood+
e)Kyoro Chan : ) ) ) ) ) )) )
De aici numai Blood + am vazut=))
Cred ca o sa aleg ceo ales si soramea=))
Nu stiu
intuneric=))ma dor ochii de la prea multa lumina=))
culori inchise,pentru ca ma dor ochii de la cele deschise
:X:X:X
inselat nas zice...pana acum nu...
True Love!!!Mam indragostit prea mult de tine >< nu vreau sa te pierd,daca da,ma omor!!
Well,ghiocelu ca ii de ziua lu mami si ca is nascut in luna martie=))
Pantaloni,doara noi purta rochite=))o data am luat una dea lu soramea=))pantaloni pentru cas baiat=))
Adevar,mai bene prefer adevaru,adevaru doare da macar stii=))
Pixu!!imi place ca aluneca mai rapid decat un stilou,nu am scris de demult cu un stilou=))
Mio placut foarte mult!!macar ma cunosti si mai bine acuma=))luv ya:X:X
:X:X:X:*:*:*:*
42.Un salut de ramas bun
Ceao:*:*
43.Si scrietiva numele cu culoarea vastra preferata ca un fel de semnatura dar sa vil scrieti pe cel adevarat
Adrian
Sus In jos
Chou
V.I.P.
V.I.P.

MesajSubiect: Re: ~Oraculul Meu~   Sam Apr 25, 2009 8:00 pm

1.Numele vostru
Maria -_-"

2.Ani vostri logic
15
3.Mania vostra?
ciocolata si anime-urile
mov e culoare eleganta,negru la fel este elegannt si se portiveste cu orice culoare si rosu imi palce ca se combina frumos cu negru :X
5.Animalele preferate face o impartire cele din imprejurimi exemplu:
animale domestice:pisica imi palce ca e tacuta si ador ochii -_-" si catelu' ca este cel mai bun prieten al omului logic
Animale salbatice:lupul si tigrul
6.Va place sa va distrati?Daca da cum va distrati voi?
logic ca imi place distractia si mereu inventez cate ceva sa ma distrez Very Happy
7.Ce muzica asculti?
toate felurile in afara de manele si populara >.<
poi acum nu stiu nu chiar de fiaecare data cand ies din casa dar ca ies cu ei mergem si ne distram ori la cinema ori mergem la plimabri lungi,ori stam la taclale pana tarziu la telefon
hmm imi place da' anu' asta nu prea am mers
10.Materi preferate?
romana :X:X si desenu'
11.Lucruri,filme sau altele care vau inspaimanttat enorm de mult:hmm cred ca scary movie 1 cand l-am vazut prima data Smile) lucruri filme care vau amuzat super tare si lucruri:aici ca film ar fi "cheaper by the douzen" si altele ^^
fime care vau facut sa varsati lacrimi:poi aici singurul film a fost Titanic cand am plans la sfarsit
Maitreyi de mircea eliade si acum si twilight
Prieteni cei mai buni:poi my best friends Elena si Diana si bineinteles de pe forum ^^iar dusmani inca nicunu'
14.O parere generala despre mine?
esti super draguta,simpatica si mai ales amuzanta etc^^
15.Aveti animel de casa daca da completati fisa urmatoare nume:Rocky
varsta:2 ani
comportament:poi cam mereu sare pe mine cand vin de la liceu da' imi palce ca uneori numai pe mine ma asculta
preferate:
-cartofi prajiti
-hamburgeri
-pizza
-lapte :X cu creale
-cicolata etc
detest:
mamaliga,ouale,mielu si atat
sa fiu mintita si sa ma calce cineva pe nervi in legatura cu un lucru
18.Alegeti dintre umatoarele cuvinte
a)spontanitate
b)interes
c)amuzant
d)superficial
e)fite
hmm poi spontanietate,interes si amuzant si cateodarta pot fi superficiala doar catodata Very Happy
hmm poi cred ca nimic esti buna asa cum esti ^^
20.Trupele preferate
-Linkin park
An cafe
The gazette
Cascada
Evanescence
RBD
on/off
-Cascada,avril lavigne,nana mizuki,kanon wakeshima
22.Stilul vostru proriu
cam aiurita,uituca uneori si cateodata visatoare ^^"
hmm pe tine amuzanta si crazy ^^
cam multe da' majoritatea la scoala Smile) da' ma cam
pff nu stiu in momentul asta da' cred ca teza la mate din clasa a 8a Smile)
hmm cam multe....
a)Chrono Crusdate
b)Elfen Lied
c)Vampire Knight
d)Blood+
e)Kyoro Chan : ) ) ) ) )
poi toate in afara de e
poi nu stiu...
nu...cred
poi cam ambele la intuneric mai bine zis noaptea se zice ca e un sfetnic bun si lumina e buna in general
poi ambele ca unele ma prind mai bine decat celelalte ^^"
asta --> :X sau --> :> sau Razz
nu de prietten da' unele prietene "false" zic ceva si fac cu totul altceva
hai ca m-ai prins Smile) hmm nu prea stiu cum ai zis suntem prea mici pentur asta Smile)
trandafirii pentur ca miros frumos si poti face dulceata din ei
poi mai mult vara port fuste nu rochite da' pantalonii sunt mai buni
hmm adevar chiar daca poate rani uneori dar si o minciuna nevinovat nu strica
hmm poi pix ca nu ma pot obisnui cu stiloul adica ma enerveaza ca eu scriu cam repede de nici macar eu nu inteleg
da sigur super intrebari mai ales ca de cand n-am mai completat un oracol
:* >Very Happy<
42.Un salut de ramas bun
bye bye and sayonara
Maria

Admin:1.Te rog sa iti editezi mesajul,ai pus prea multe smilies-uri si ai facut SPAM!
2Nu mai scrie colorat decat acolo unde este permis,nu la nimereala!

Te rog sa iti editezi mesajul!

Edit:Ok,e bine acum.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: ~Oraculul Meu~   

Sus In jos

~Oraculul Meu~
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Winter Anime :: ~Cafenea~ :: Oracole-