Bine ati venit pe Winter Anime,un forum cu tematica iernii,unde va asteapta jocuri,distractie si multe altele!

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

~My oracol~

In jos 
AutorMesaj
Anna
Admin

MesajSubiect: ~My oracol~   Vin Apr 24, 2009 9:34 pm

1.Cum te cheama?
2.Cati ani ai?
3.Unde locuiesti?
4.Cum ii cheama pe prietenii tai de pe forum?Dar din realitate?
5.Cum ii cheama pe parintii tai si cu care te intelegi mai bine?
6.Cum se numeste calculatorul tau?(de exemplu,LG,LCD etc.)
7.Ai frati sau sorori?Daca da,cum ii cheama?
8.Ce reviste iti plac?
9.Pe mine ma urasti?
10.Ai mintit vreodata?De ce?
11.Ti-e frica sa spui adevarul?
12.Ce ai face daca tu ai spune adevaratul adevar si cineva nu te-ar crede?
13.Iti place mai mult la mare sau la munte?
14.Cate forumuri ai?
15.Poti pune niste site-uri cu jocuri frumoase?
16.Ai animale de casa?Ce animale si cum le cheama?
17.Unde te duci de obicei in vacanta de vara?
18.Cate e culoarea ta preferata?
19.Care e limba ta preferata?
20.Ti-au placut intrebarile?
21.Lasa-mi un desen,un sfat sau ceva facut in PhotoScape,PhotoShop etc.(poti alege mai multe,chiar pe toate daca vrei)
22.Spune-mi ceva de adio!

V.I.P.
V.I.P.

MesajSubiect: Re: ~My oracol~   Vin Apr 24, 2009 11:16 pm

daca tot imi place asa mult intrebzarile mam gandit sa fac oracolul lui Rose-chan
1.Oana Andreea
2.14 ehh aproape na : ) )
3.Onesti:X:X
4.Ehh pai am multi pe forum si toti se stiu cel putin de pe forumul asta toti im sunt prieteni,si in realitate am sa va dau cateva nume:mady,cathy,ioana,diana,gabi,alexandra,denisa,...............
5.Mazilu Liliana si Mazilu Dana (pai ma inteleg foarte bine cu amandoi)
6.La intrebarea asta nu stiu sa iti raspund habar nam sorry : ) ) )
7.Ehh nam dar chiar mias fi dorit sa am pff
8.Bravo Girl in special Cool Girl si mai e Popcoprn cand eram mai mica adoram Witch
9.Nu ***** ca pe o surioara:X:X
10.Ehh de mintit mai mint si eu na ca orice copil : )) si de ce?pentru ca sa ma apar deobicei mint cand sunt vinovata de ceva sau altele
11.Nu nu imi e frica nicioadat nu mia fost
12.Ias zice foarte simpul daca nu ma crezi sati fie de bine eu am spus adevarul serios ca asa ias zice
13.Imi place foarte mult la amndoua:X:Xadica la mare cand faci plaja si te duci in apa ii super:X:X si la muntye cand te dai cu saniuta si altele:X:X
14.Am si eu cateva deobicei mau ajutat pritenel la forumuri deoarece eu nu pot sa fac unul singura nu stiu atat de multe despre ele
15.Ehh chiar daac e unul mie mia placut cel mai mult site-ul asta:X:X:
http://www.ejocurigratis.ro/
16.Dap am si eu un animal adica un caine il cheama Billi si e foarte simpatic si dragalas
17.La mare deobicei la bunici mai stau acasa si ies in fiecare zi cu pritenel si mergem la strand hm peste tot ce pot sa zic nu conteaza unde mergi ci conteaza sa tre distrezi:X:X
18.Pai culoarea maea preferata e movul il ador:X:Xe atat de stilat si cool:X:X
19.Japoneza logic o ador:X:Xsi franceza e frumuasa mai ales ca eu sunt raraita oricum tt limba romana imi place cel mai mult doar e limba pe care o vorbesc:X:X
20.Aham le ador sa mai pui continuarea daca poti : )) ) ) ) )) )
21.Aici e cea mai mare rpoblema sorry tare mult pentru ca nu iti pot lasa dar eun nu lucrez in programe de astea sincer eu nu fac GFX-uri sau deastea dar oricum nimeni nu sa silit sa ma invete si pe mine macar sa fac dar ma rog la noi aici toti is cu messul si nu stiu nimic despre forumuri deci ncici eu nu stiu ma rog imi cer scuze multe pentru asta
22.Bye-Bye :X:X*:*:**
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

~My oracol~
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Winter Anime :: ~Cafenea~ :: Oracole-
Mergi direct la: