Bine ati venit pe Winter Anime,un forum cu tematica iernii,unde va asteapta jocuri,distractie si multe altele!

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Vampire Knight

In jos 
AutorMesaj
Lolita
Anime special member

MesajSubiect: Vampire Knight   Joi Apr 16, 2009 8:25 pm

Deci ce parere aveti depre acest anime,doresc argumente ^^

My opinion:
Mie imi place foarte mult anime-ul are un desing foarte frumos si imi place mult scenariu e bun si personajle sunt desenate extraordinar de bine.Povestea e inrtiganta si melodiile se poretivesc...Astept cu nerebdare al 3 sezon cu noi aventuri si poate personaje ^^

Parerile voastre? Razz
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Shyou
Anime fan

MesajSubiect: Re: Vampire Knight   Vin Apr 17, 2009 7:56 pm

La inceput cand inca nu am urmarit tot anime-ul nu aveam o parere prea buna despre el si mereu ziceam ca e plictisitor....etc. dar cand am avut putin timp si l-am vazut mai atent am observat ca e un anime chiar bun si imi intrece orice asteptare. Cea ce il face sa fie pe locul 3 este povestea lui si faptul ca vampiri sunt inclusi in ea (eu fiind o mare fana a vampirilor si a povestilor cu acestia). In acest anime va uimesc si va zic ca nu grafica a fost cea care m-a atras (personal acum grafica cam lasa de dorit aici mai ales la unele personaje -.-'') ci aici m-a atras pur si simplu povestea si felu in care se desfasoara fiecare tablou din anime. la sfarsit am ramas un pic cam asa O_O adica era cam aiurea si nu am inteles pana la urma ce s-a intamplat si daca Kaname a ramas cu Yuki in ciuda faptului ca erau frati -.-'' dar ma rog uitandu-ma la toate aspectele lui e un anime bun.
Sus In jos
Chou
V.I.P.
V.I.P.

MesajSubiect: Re: Vampire Knight   Lun Apr 20, 2009 3:57 pm

Hmm poi la inceput nu prea imi placea adica am auzit de el da' nu vroiam chiar sa-l uramresc dar dupa ce am aflat mai multe am inceput sa-l uramresc si acum este una din "obsesiile" mele Smile) imi place mai ales pentru ca este cu vampiri pe care ii ador :X si cel mai mult m-a atras personajele si mai ales povestea ....sper doar sa aiba o cointinuare :X ca nu cred ca Yuuki va ramane cu Kaname si Zero nu degeaba a spus ca o va ucide ^^" deci astept si eu noul sezon pe care sper sa-l aiba Very Happy
Sus In jos
...::YumI-ChaN::...
Anime new member

MesajSubiect: Re: Vampire Knight   Mier Iul 15, 2009 5:57 pm

Alt anime care mi'a placut mult.Atunci cand l'am urmarit eram fana [
cred ca pana in gat XD ] vampire. Adoram orice lucru care era legat de
asa ceva. Acest lucru determinandu'ma sa urmaresc animeul. So.. la
inceput mi'a plcut mult de Yuuki insa pe parcurs am inceput so consider
mai naiva si "prostuta" si ma enerva ca'l ridica "in slavi" pe Kaname ,
uhh...imi vine sa'l omor X) Openingurile mi'au placut la nebunie :X , la
fel si restul personajelor si desigur povestea.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Vampire Knight   

Sus In jos

Vampire Knight
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Winter Anime :: ~Anime-uri~ :: Anime-
Mergi direct la: