Bine ati venit pe Winter Anime,un forum cu tematica iernii,unde va asteapta jocuri,distractie si multe altele!

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Hey,Poto este aici.Sper sa rezistati mai mult decat ceilalti...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Mikato Okimicki
Anime new member

MesajSubiect: Hey,Poto este aici.Sper sa rezistati mai mult decat ceilalti...   Mar Apr 14, 2009 5:29 am

Bun...Mie cam lene la ora asta dar...fac un sacrificiu.M a numesc Roxana,am 12 ani implinesc 13 pe 31 iulie...sunt zodia Leu....si sunt din Bucuresti.
Sunt o fire mai nebunatica pe forumuri si pe messenger,de aceea mi-au dat niste fete porecla ''Poto'' din cauza portocalelor(intr-o zi le-am disperat cu atattea portocale).
Hmm...ascult aproape orice gen de muzica,in special hip-hop si pop.Nu ascult manele sau populare,deci sa nici nu va ganditi!
Ma enervez cam repede uneori..mai ales la scoala,l-am batut pe unu de vreo 20 de ori intr-o luna. Razz
Culoarea mea preferata este albastrul,urmata de verde si mov.Imi plac cainii si pisicile,in special cainii si am 2 perusi..
Nu-mi place sa stau cu nasu i ncarti dimineatza,de aceea il pacalesc mereu pe tatal meu,cica tin cartea in brate cand colo visez cu ochii deschisi,uitandu-ma pe pereti.
Despre scoala...dulcea si enervanta scoala..Cam acra nu? :emoticon4:
Ehh...materiile care nu imi plac:engleza,franceza,dirigentia,ed.tehnologica,biologia,Fizica,istoria.
Hmm..la note cat de cat e bine..inafara de romana si matematica am 10 si 9 la celelalte(la engleza 7 sau 8)La romana vrun 4..si pe la mate un 7..Nu'i nimic cu notele astea,eu ma multumesc si cu atat. :emoticon4:
Bun..sper sa ne imprietenim,si daca aveti intrebari..stiti la cine sa va adresati! afro
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Anna
Admin

MesajSubiect: Re: Hey,Poto este aici.Sper sa rezistati mai mult decat ceilalti...   Mar Apr 14, 2009 11:25 am

Bine ai venit pe forum!Sper sa te distrezi!Welcome!

V.I.P.
V.I.P.

MesajSubiect: Re: Hey,Poto este aici.Sper sa rezistati mai mult decat ceilalti...   Mar Apr 14, 2009 1:34 pm

Hay Mikato welcome here have fun & happy post si atentie pe la reguli intrebari nu am ^-^
Sus In jos
Shyou
Anime fan

MesajSubiect: Re: Hey,Poto este aici.Sper sa rezistati mai mult decat ceilalti...   Mar Apr 14, 2009 1:44 pm

Hello ^^
Welcome here ^^ nice to meet ya
Happy Posting and No Spam
acomodare placuta s fi activa

Intrebari:
Aculti j-rock? Daca da ce formati?

bye
Sus In jos
Hinamori
V.I.P.
V.I.P.

MesajSubiect: Re: Hey,Poto este aici.Sper sa rezistati mai mult decat ceilalti...   Mar Apr 14, 2009 9:47 pm

Heya sister ;x;x;x;x;x;x intrebari nu am fiindca te cunoscut foarte bine i love you,happy posting ;x;x;x ehh totusi ar fi una
Cum arata extraterestrul din visul tau?
Sus In jos
Inoue
Admin

MesajSubiect: Re: Hey,Poto este aici.Sper sa rezistati mai mult decat ceilalti...   Mier Apr 15, 2009 7:50 am

bun venit!!sper sa ne intelegem!mi se pare ca te cunosc,hmm,nu stiu..oricum: distractie placuta si succes e acest forum!!pentru nelamuriri contacteaza administratorii

V.I.P.
V.I.P.

MesajSubiect: Re: Hey,Poto este aici.Sper sa rezistati mai mult decat ceilalti...   Dum Apr 19, 2009 10:19 pm

Heya..Gambate for late..well..happy posting&have fun! Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Hey,Poto este aici.Sper sa rezistati mai mult decat ceilalti...   

Sus In jos

Hey,Poto este aici.Sper sa rezistati mai mult decat ceilalti...
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» 25.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)
» 6.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)
» 3.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Winter Anime :: ~Forum project~ :: Welcome-
Mergi direct la: